KONST / Litografier / Färglitografi 12455238
nr 1245 5238
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1988, Älven 2, EA-upplaga, 11/20. Motivet: 54x32
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:47:54
27/3 19:10:51
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson